Vážení,

předkládáme vám přehled o naší činnosti za rok 2011 -  Výroční zprávu 2011 MAS Strážnicko, která přehledně ukazuje naše aktivity v průběhu loňského roku i výhled do roku dalšího.

Přikládáme i zápis z jednání Rady MAS ze dne 13.6.2012, kde proběhla aktualizace členské základny a na jednání generálního shromáždění -  GS MAS - 13.6.2012,  volba nového člena Rady Strážnicko MAS.

Výběrová komise nadále pracuje ve stejném složení.

Koncem roku 2011 byly připraveny a nedávno schváleny na SZIF dva nové projekty spolupráce

Společně oživujeme historii venkova

a Venkovské tradice v krajině II.

Kdo by měl zájem se projektů zúčastnit, prosím ozvěte se.

Do vašich domácností také putuje nový Zpravodaj STRÁŽNICKO, součástí je i vložené kalendárium akcí na léto a podzim 2012. Zpravodaj bude roznesen do všech domácností v 11 obcích MAS Strážnicko. Pro návštěvníky bude k dispozici na návštěvnických místech a v TIC ve Strážnici. Uvítáme vaše podněty do dalšího čísla, které vyjde v listopadu a bude zaměřeno na zimní sezonu.

Své příspěvky můžete posílat na naši adresu a nejlépe mailem na hrdousek.v@straznicko.cz. Těšíme se i na váš příspěvek.

Zdraví

Vítek Hrdoušek

--------

Zápis Rady MAS 12.3.2012