Vážení příznivci a členové MAS,

proběhlo zasedání Generálního shromáždění Strážnicko MAS, které schválilo evaluaci - vyhodnocení SPL "Strážnicko je i váš kraj", kde proběhly drobné změny v alokaci prostředků z nerealizované fiche 9 na fiche 2 a byly upraveny u některých Fiche vedlejší opatření tak, aby ještě lépe vyhovovala Vám žadatelů.Své případné připomínky sdělte na adresu MAS.

Přílohou najdete

zdraví Vít Hrdoušek a Marie Chalupová

Vážení členové a příznivci naší MASky,

zveme vás na 23.11.2011 výroční setkání v Petrově, s nabitým programem :

13.00 Vyhodnocení SPL MAS Strážnicko 2007 - 2011 – jednání u kulatého stolu, občerstvení, podklady byly rozeslány, SPL je ke stažení zde na www v sekci dokumenty; přílohou je plnění indikátorů a finanční čerpání dle fiche a obcí. Návrhy možných relizací projektů jsou v aktualizovaných Zásobních projektů a brownfields.

16.00 Generální shromáždění členů – členská základna, stav realizovaných projektů a výhled dalších aktivit

1. Zahájení a volba ověřovatelů
2. přehled činnosti MAS v roce 2011